targi staroci

Jak robić zakupy na warszawskich targach staroci? Zobacz, na co zwrócić uwagę i jakie dodatkowe usługi oferują sprzedawcy!

Planujesz swój pierwszy shopping w stylu vintage? W takim razie jesteś w dobrym miejscu! W tym poradniku podpowiadamy, jak zrobić zakupy na największej giełdzie staroci w Polsce, która odbywa się w podwarszawskim Ożarowie Mazowieckim. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę, szukając zabytkowych mebli oraz dekoracji.

Największe targi staroci w Warszawie: to miejsce zachwyci Cię różnorodnością antyków!

Poszukiwania antyków zacznij od odwiedzania największej giełdy staroci nie tylko w stolicy, ale również w całej Polsce. Mowa o Warszawskich Targach Antyków, które odbywają się na terenie Rynku Hurtowego Bronisze. Kupisz tam nie tylko wiekowe meble, ale również różnego rodzaju bibeloty, dekoracje, biżuterię oraz instrumenty. 

To miejsce spodoba Ci się także, jeśli jesteś kolekcjonerem monet, starych książek lub znaczków. Nie brakuje tam wystaw filatelistycznych, zabytkowych wydań encyklopedii oraz historycznych numizmatów pochodzących z różnych stron świata.

Kiedy odbywa się Giełda Bronisze w Warszawie?

Na targ staroci w Warszawie możesz przyjechać w każdy weekend, a więcej informacji na ten temat przeczytasz na stronie internetowej: https://www.antyki-bronisze.pl/

Wydarzenie odbywa się w każdą sobotę i niedzielę od godziny 8 do 16 w Ożarowie Mazowieckim oddalonym od stolicy o 24 kilometry. W hali o powierzchni ponad 3500 m² mieszczącej się przy ulicy Poznańskiej 98, meble, dekoracje, biżuterię i wiele innych przedmiotów sprzedaje około 70 wystawców. Co istotne, większość sprzedawców oferuje swoim klientom transport zakupionych antyków, co docenisz, zwłaszcza jeśli na giełdzie udało Ci się kupić zabytkową szafę lub łóżko.

Jak kupować na targu staroci w Warszawie? O czym warto pamiętać, robiąc takie zakupy?

Jeśli pierwszy raz wybierasz się na zakupy w stylu vintage, zabierz ze sobą kogoś, kto już kiedyś kupował antyki. A to dlatego, że mając taką osobę przy boku, łatwiej będzie Ci znaleźć interesujące Cię przedmioty. Pamiętaj, by szukać antyków bez pośpiechu – giełda staroci to nie supermarket, w którym zakupy robi się naprędce.

Pozwól sobie na czerpanie przyjemności z oglądania wiekowych przedmiotów i rozkoszuj się tego rodzaju shoppingiem. Pamiętaj też, że na Warszawskich Targach Antyków nie tylko możesz się targować, ale jest to wręcz wskazane! Dlatego proponuj ceny, negocjuj i kupuj wiekowe meble oraz dekoracje w korzystnych cenach.

Profesjonalna renowacja starych mebli

Na targach staroci udało Ci się znaleźć ładny kredens, który czasy świetności ma już dawno za sobą? Niech nie zniechęcą Cię drobne uszkodzenia widoczne na jego drzwiach czy zadrapania pokrywające blat. By przywrócić takiemu meblowi dawny blask, wystarczy oddać go do renowacji. Takie usługi oferują specjaliści z Warszawskich Targów Antyków, którzy naprawiają nie tylko wiekowe meble, ale także porcelanę oraz biżuterię.

Projektowanie wnętrz w klasycznym stylu: zleć to zadanie specjalistom!

Jeśli podobają Ci się przestrzenie utrzymane w klasycznym stylu, ale brakuje Ci smykałki do aranżowania wnętrz, powierz to zadanie profesjonalistom. Znajdziesz ich na Warszawskich Targach Staroci w Ożarowie Mazowieckim. 

Co istotne, to architekci i projektanci wyspecjalizowani właśnie w takich aranżacjach: tradycyjnych, inspirowanych minionymi dekadami, czerpiących z empire i art déco. Pamiętaj, że antyki mogą zdobić nie tylko Twój dom, ale także biuro, hotel czy restaurację, a dekoratorzy wnętrz pomogą Ci stworzyć w nich niepowtarzalną przestrzeń.